INDICKÁ ANTISTRESOVÁ MASÁŽ HLAVY

Je starověká ajúrvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Pomocí speciálních hmatů a technik, uvolňuje u klienta oblast šíje,ramen a hlavy a navozuje pocit zdraví a psychické pohody. Přispívá ke zlepšení koncentrace, zmírnění očního napětí, znovuonovení kloubní pohyblivosti již ve zmíněné oblasti šíje,ramen a dochází pomocí této techniky i k útlumu bolesti hlavy.

Tento rituál je sestaven ze tří částí. Na začátku vás v sedě čeká jemná masáž šíje, ramen a horní části paží, ve druhé části si dopřejete úžasnou masáž vlasové části hlavy, při ketré dojde k prokrvení pokožky,uvolnění napětí a k promáčkání některých reflexní bodů hlavy a uší. Ve třetí části  v leže na lehátku pocítíte blahodárný účinek uvolnění dlaně a předloktí a na závěr se budeme věnovat pomocí speciálních hmatů a vonných olejů, jemné obličejové masáži.

Účinky: zlepšení koncentrace, uvolnění napětí v klíčových oblastech, úleva od bolesti, znovuobnovení kloubní pohyblivosti v oblasti ramen a krku, pomoc při bolestech hlavy a migrén, povzbuzení krevního oběhu, zlepšení cirkulace krve ve ztuhlých svalech a navrácení vitality podpora činnosti nervového a lymfatického systému, pomoc při poruchách spánku a při psychických potížích, energetické vyrovnání.

Kontraindikace :  infekční onemocnění a horečka

                               Stav těsně po operaci nebo po léčbě

                               Nádorové onemocnění

                               Epilepsie

Velmi vysoký a nebo neléčený vysoký tlak

Masáž je velmi oblíbená a vhodná pro všechny věkové kategorie,včetně dětí i seniorů a pozitivně působí i v těhotenství.


REFLEXNÍ TERAPIE PLOSKY NOHOU

Tento druh masáže vychází ze znalostí tradiční čínské medicíny. Pomocí této metody můžeme ovlivnit reflexní body na plosce nohy, které pozitivně působí na celé tělo. Obrazy všech orgánů, žláz a ostatních částí těla, páteře , kloubů a svalů, se promítají a fungují jako malá zrcadla. Technikou reflexního působení na příslušná místa na plosce nohy můžeme pozitivně ovlivnit veškeré procesy v těle.

Jejich správnou stimulací je možné, díky propojením akupunkturních drah, zásadně ovlivnit zdravotní stav. Podle citlivosti konkrétních bodů lze posuzovat stav jednotlivých orgánů a lze tak zjistit, které systémy jsou vyvedeny z rovnováhy, ihned je také ošetřit a harmonizovat jejich činnost. Je účinná při stresu, únavě, a celkovém vypětí a regeneraci organizmu po nemocech.

Kontraindikace :  onkologické onemocnění

                               Těhotenství

                               Horečnatá onemocnění

                               Zánětlivé procesy kůže a plísňová ložiska na chodidlech


AKORD

AROMATERAPEUTICKÉ KOUZLO REGENERACE TĚLA A DUŠE

Toužíte-li po příjemné, hluboce relaxační masáži, pak je tu pro vás AKORD – koncert jemných doteků v doprovodu relaxační hudby, vedený taktovkou vonných rostlinných olejů.

Tato kompozice je postavena vždy na individuálních potřebách každého klienta v závislosti na jeho aktuálním fyzickém a psychickém stavu. Jako základní nosné oleje používáme za studena lisované luxusní BIO oleje, které mají zvláčňující, výživné a hydratační účinky, snadno se vstřebávají a nezanechávají pocit mastnoty. Do tohotu olejového základu pak na základě konkrétních potřeb a přání klienta, vmícháme patřičné množství éterických olejů, jejíž blahodárné účinky pocítíte již v prvních minutách masáže.

Po celotělové masáži vás samozřejmě čeká i příjemná několikaminutová relaxace, na jejímž konci se budete cítit jako znovuzrození.

Kontraindikace: onkologické onemocnění

                              Těhotenství

                              Horečnatá onemocnění

                              Kožní choroby a alergické projevy kůže


LOMI LOMI

CELKOVÁ HAVAJSKÁ MASÁŽ

Překlad názvu této masáže zní : „ milující ruce „. Tato speciální masážní technika je založena na použití dávno osvědčených havajských hmatů, jejichž rytmika přináší vysoký terapeutický a relaxační účinek. Jemné tahy prováděné předloktím maséra se kombinují s jemnou a přesto intenzívní relaxační technikou dlaní a prstů. Během této terapie stimulujeme váš krevní oběh a lymfatický systém, odstraníme únavu a napětí, uvolníme kloubní spojení.

V doprovodu speciální exotické aromaterapie a hudby budete uneseni do říše klidu a pohody.

Kontraindikace: onkologické onemocnění

                              Těhotenství

                              Křečové žíly

                              Horečnatá onemocnění


ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ SE ZÁBALOVOU TERAPIÍ

Tato speciální masážní sestava je spojením hlubokých a jemných hmatů spolu s použitím olejových kompozic,které jsou svým složením zaměřeny právě na projevy a problematiku celulitidy, tedy tzv.  pomerančové kůže. Hluboké hmaty rozrušují tukovou tkáň, zlepšují vstřebávání tuků, stimulují a poškozenou žilní funkci. Jemné hmaty vyhlazují kůži a podkoží a napomáhají správné funkci lymfatického systému.

Na začátku masáže vám bude na stehna a hýždě aplikován tenký ozonový film. Poté bude následovat masáž již výše zmíněnou sestavou hmatů a na závěr vám bude aplikován kompresní ozonový zábal s následnou příjemnou relaxací.

Aby tato procedura měla žádaný efekt, je dobré absolvovat několik masáží. Počet je vždy samozřejmě individuální.

Kontraindikace: onkologické onemocnění

                              Těhotenství

                              Křečové žíly

                              Poruchy krvetrvorby !!


RITUÁL KRÁSY A ZDRAVÍ ALQVIMIA

AROMATERAPEUTICKÉ CELOTĚLOVÉ OŠETŘENÍ

Tato úžasná, luxusní a ženami velmi oblíbená procedura, je inspirována zkrášlujícími rituály starověkých královen, přináší dokonalé uvolnění a krásu tváři, tělu i duši. Je založeno na speciálním složení exotických olejů, které využívá znalostí dávných mistrů alchymie a staletími prověřené účinky vzácných bylin a esencí. Tato kompozice výborně detoxikuje organismus, má omlazující účinky, přináší regeneraci a hloubkovou výživu pokožce celého těla. Opojná, mystická vůně, provázející vás celým rituálem, dodává pocit sebevědomí, smyslnosti a krásy.

Ošetření zahrnuje celotělový peeling směsí soli z Mrtvého moře a speciálního oleje, následuje detoxikační tělový zábal, celotělová relaxační aromamasáž  a liftingová omlazující masáž obličeje


MANUÁLNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ

Jedná se o speciální ruční masážní techniku, která aktivuje lymfatický systém, zlepšuje tok lymfy a výrazně podporuje odstraňování metabolických produktů a toxických látek z těla. Má vynikající detoxikační , regenerační a relaxační účinek. Mírní a zlepšuje pocit napětí, je výrazně účinná při lymfatických a žilních otocích, migrénách, zadržování vody v těle, celulitidě, akné, zpomaluje stárnutí pokožky atd. Zvyšuje celkovou imunitu organismu a zlepšuje metabolismus. Lymfoterapeut jemnou a přesně určenou technikou manuální lymfodrenáže odblokuje hlavní uzliny a odvede drenážovou tekutinu vylučovacím systémem z těla ven. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná. Lymfatický systém totiž nemá svoji pumpu a jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tukové buňky pak zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštáře, pomerančová kůže, otoky a přidají se i další zdravotní potíže. Pomocí cíleného masážního hmatu a přiměřeného tlaku a směru, je možné tedy lymfu aktivovat a dosáhnout tak odplavení škodlivin z těla ven.

Lymfatická masáž je vhodná jako preventivní opatření pro lidi, kteří v práci stojí, pomáhá při regeneraci po fyzické zátěži, léčí otoky, zlepšuje stav pokožky, urychluje metabolické procesy, podporu detoxikaci těla, je preventivním opatřením před vznikem křečových žil a celulitidy. Je to jemná a bezbolestná technika, která je navíc i příjemná a relaxační.

Před první masáží  s vámi skonzultujeme váš aktuální zdravotní stav a vaše potřeby a dle toho pak individuálně doporučíme předpokládaný počet masáží.

Kontraindikace : probíhající onkologické onemocnění

                              Horečka , virové a bakteriální onemocnění

                              Těhotenství

                              Silná menstruace

                              Žilní trombóza

                              Akutní zanět


RELAXAČNÍ CELOTĚLOVÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Tato uvolňující, celotělová masáž speciální kompozicí vonných olejů, je skvělou záležitostí pro celkovou regeneraci těla i mysli. Odstraňuje stres, navozuje pocit vnitřního klidu a harmonie.

Fyzický kontakt má pro zdraví a duševní pohodu každého z nás velký význam. Proto se masér snaží svými doteky uvolnit nejen tělo, ale i mysl toho, kdo se k němu rozhodl na masáž přijít. Ve spojení s aromatickými oleji vysoké kvality a uvolňující hudbou vás čeká nádherný odpočinek, po kterém se vám nebude chtít vstát.

Kontraindikace : nádorové onemocnění

                              Horečnaté stavy

                              Probíhají zánětlivé onemocnění


KLASICKÁ MASÁŽ

Veškeré procedury provádíme s luxusní, čistě přírodní španělskou kosmetikou ALQVIMIA, která čerpá z tradic starých alchymistických umění a která využívá ty nejdražší suroviny té nejvyšší kvality. Produkty této výjimečné kosmetiky, spojují moudrost tradice s výsledky nejmodernějších vědeckých výzkumů. Používání aromaterapeutických produktů je velkým přínosem pro vaše zdraví. Esenciální oleje zpomalují stárnutí, díky antioxidačním účinkům a schopnosti urychlení buněčné regenerace. Jejich vůně vám dokážet navodit pocit štěstí, krásy a vnitřní pohody.

Výrobky neobsahují ropné deriváty, minerální oleje, parafín, silikon, syntetická barviva a nejsou testována na zvířatech.

CELOTĚLOVÁ :   Středně silná ruční masáž celého těla zaměřená na důkladné uvolnění, při kterém dochází ke zmírnění bolesti a uvolnění svalů. Cílem je celková regenerace.

ČÁSTEČNÁ :  Opět středně silná ruční masáž vybraných částí těla dle přání a potřeb klienta ( záda, šíje, nohy, apod.). Je zaměřená na důkladné uvolnění, při kterém dochází ke zmírnění bolesti a uvolnění svalů.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Masáž lávovými kameny je po masáži Lomi Lomi další špičkovou masážní technikou, pocházející z Havajských ostrovů a rozhodně pro svoji nevšednost a exotický nádech, určitě stojí za vyzkoušení. Je mimořádná a luxusní. Je to velmi stará technika později používaná v Indii a Číně.

Celá procedura probíhá tak, že se nejprve ve vodní lázni nahřejí lávové kameny na teplotu pohybující se v rozmezí 40 - 60 stupni. Ucelená masážní sestava vám díky speciálním hmatům a s aplikací luxusních olejů, z kterých se díky teplu ještě intenzivněji uvolňují  vonné silice, přinese královský odpočinek. Masíruje se jak s nahřátými lávovými kameny, tak i střídavě bez nich. Čeká vás nejen masáž zad a šíje, ale i masáž nohou a závěrečná relaxace s rozloženými kameny na energetických centrech v oblasti celé páteře. Kameny zároveň předávají z naakumulovaného tepla, které prostupuje až 3 cm hluboko do organizmu i velmi silnou energetickou vibraci a ovlivňují tak energetické cesty - meridiány - vedoucí od konečků prstů až k našim orgánům.

Za doprovodu příjemné hudby tak pocítíte nejen vysoké uvolnění, ale nabudete i duševní pohodu, klid a optimismus.

Účinky :
uleví od bolesti svalů a kloubů
příznivě působí na správnou činnost lymfatického systému a nasledně i detoxikaci
organismu
regeneruje tělo po zátěži
stimuluje krevní oběh
odstraňuje únavu a napětí

OBLIČEJOVÁ MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Stále více žádanější obličejová masáž horkými kameny harmonicky spojuje vibrace a tepelné účinky lávových kamenů spolu s kosmetickou masáží. Masáž má vynikající účinky při regeneraci obličeje, při liftingu ( vypnutí ) pleti, v aktivaci lymfatického systému, eliminuje toxiny, dále v uvolnění napjatých svalů nejen obličeje, ale i v oblasti krku, ramen a dekoltu.

Výsledkem této úžasné procedury je maximální relaxační a antistresové uvolnění, ke kterému dochází během krátké doby a také ke zjemnění kontur obličeje a k navození pocitu duševní pohody. Je vhodná pro ženy i muže.

Kontraindikace :
infekční onemocnění
zánětlivé procesy kůže, ekzém, rosacea, lupenka
srdeční a cévní onemocnění
vysoký krevní tlak
těhotenství
onkologické onemocnění

SPORTOVNÍ MASÁŽ

Sportovní masáž je příprava těla k podávání sportovních výkonů u amatérských i vrcholových sportovců. Je významná a regenerativní i po sportovním výkonu, ale zároveň její účinky předchází vzniku trvalého poškození organismu.

Masáž je zaměřena na svaly a svalové skupiny zapojované při konkrétním sportovním výkonu. Dokáže účinně pomoci k rychlé úlevě svalů a uvolnění kůže.

Zároveň stimuluje lokální lymfatické dráhy, které odplavují odpadní látky a kyselinu mléčnou ze svalů. Sportovní masáž stimuluje prokrvení těla a tím přívod kyslíku a živin do tkání, pomáhá odstranit zplodiny látkové výměny, ovlivňuje svalové napětí a kloubní pohyblivost, kladně působí na nervový systém a na psychiku.

Při této masáži se používají hlubší hmaty v rychlejším provedení. Sportovní masáž mají podstupovat zdravé osoby. Z důvodu vylučování odpadních látek a velké zátěži, kterou masírovaní podstupuji, je potřeba mít v pořádku srdce, lymfu, slezinu, ledviny a močový měchýř. Tato masáž pomáhá každému sportovci, ať ke zvýšení a stabilizaci výkonu, nebo k odstranění obtíží, které v souvislosti se sportovní zátěží objevily.

Účinky masáže :

 • napomáhají regeneraci svalstva a tkání
 • zvyšují prokrvení kůže a odstranění odumřelých buněk
 • podporují lymfatický a cévní systém v odplavování toxinů
 • mírní bolesti pohybového aparátu a zlepšují jeho výkonnost
 • zbavují pocitů ztuhlosti
 • ideální doplněk k pravidelnému tělesnému cvičení a aktivitě
 • stres, deprese, nervozita, strach

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Čokoláda vyniká tím, že působí antidepresivně, má prokazatelné omlazovací účinky. Proto se jí lidé naučili používat jako zdroje dobré nálady a prostředku k omlazení.

Dnes víme, že kakao obsažené v čokoládě zabraňuje vstupu volných radikálů do organismu. Samozřejmě, že čím více obsahu kakaa čokoláda má, tím lépe. Některé vědecké studie tvrdí, že čokoládová masáž zabraňuje vzniku rakoviny kůže. Každopádně čokoláda výrazně působí proti stárnutí kůže, zvláčňuje a omlazuje pokožku, zbavuje jí suché kůže a v neposlední řadě působí proti celulitidě a vráskám.

Při čokoládové masáži dochází k aktivaci látkové výměny, probíhá detoxikace organizmu a je odváděna zadržovaná voda, která způsobuje otoky.

Čokoládová masáž má několik fází. První by měla být relaxační masáž teplým olejem, která tělo připraví a uvolní. Poté přijde masáž čokoládou. Nakonec vás čeká 15-20 min. zábal. Tím čokoláda ideálně uvolní své léčivé složky a ozdravně zapůsobí na vaše tělo. Délka celé procedury se pohybuje většinou od 60 – 120 minut. Jste-li člověk trpící kožními infekcemi, ekzémy, či alergickými záněty, nebo jste-li těhotná čokoládová masáže se vám nedoporučuje.

Účinky masáže :

 • podporuje odplavování toxických látek z těla
 • vyživuje a omlazuje pokožku
 • zbavuje pleť vrásek a suché kůže a navrací jí jemnost a pružnost
 • účinně bojuje s celulitidou, striemi a celkově pomáhá formovat postavu
 • působí také na tvorbu hormonů radosti (endorfiny, serotonin)
 • výborná k odstranění deprese a stresu

MEDOVÁ MASÁŽ

Medová masáž je unikátní technika, při které dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních.

Rozehřátý med se nanáší na záda, kolena či další části těla. Nanesený med se speciálními hmaty roztírá na tělo a masíruje.

Tímto způsobem jsou z těla vysávány choroboplodné zárodky a toxické látky, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních, také se vyčistí zanesené póry a pokožka se prokrví. Med se během masáže změní na bílou až šedou hmotu, ve které jsou navázány z těla vyloučené toxiny. Tato hmota se odstraní pomocí mokrého ručníku.

Medová masáž je účinná k oživení organismu, který je vyčerpaný stresem a nezdravým životním stylem. Pomáhá při bolestech hlavy, nespavosti, trávícími obtížemi, ale je vhodná i u lidí, kteří trpí nemocemi kloubů nebo revmatismem.

Díky vysokému podílu příznivých složek, které med obsahuje, se pravidelnou medovou masáží regenerují vnitřní orgány lidského těla a člověk se po kvalitní masáži cítí příjemně, uvolněně a mírně unaven.

Masáž se nedoporučuje v případě kožního a virového onemocnění, alergií na med , ekzémům, otevřeným ranám .

Účinky masáže :

 • potížích krevního oběhu Alergiích (pokud to není alergie na med)
 • revmatických onemocněních svalů a kloubů
 • artróze
 • žaludečních a střevních poruchách
 • plísňových onemocněních střev, pokožky nebo orgánů
 • chronické rýmě a chorobách vedlejších dutin
 • chronického únavového syndromu
 • bolestech hlavy
 • nervových poruchách všeho druhu ·
 • depresích ·
 • všech stavech slabosti podmíněných stářím

MASÁŽ VONNÝMI SVÍČKAMI

Masážní svíčka je složena ze sojového oleje, včelího vosku bez parafínů, přírodních parfémů a esenciálních olejů. Neobsahuje parafín.

Toto složení svíčky zbaví Vaše tělo i mysl únavy a dodá Vám novou energii. Zahřáté ingredience působí jemně, ale intenzivně na Vaše tělo, které tak může vstřebat všechny potřebné minerály a hydratační látky.  Jejich hypoalergenní složení má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky.

Masáž se nedoporučuje osobám z vysokým krevním tlakem. Kožním a virovém onemocnění. Ekzémům a osobám s otevřenou ránou. Těhotným klientkám a klientům se srdečním onemocněním.

Účinky masáže :

 • Zbavení únavy
 • Dodání energie
 • Hypoalergenní účinky
 • Antioxidační, regenerační a hydratační účinky

PEELINGOVÁ MASÁŽ CELOTĚLOVÁ / ČÁSTEČNÁ

Tato procedura je manuální mechanický peeling, pomocí speciálních masérských technik, který je velmi účinný v boji proti vráskám, pupínkům, nerovnosti pokožky, barevným nedostatkům na kůži, celulitidě, dále na hrubou až šupinatou kůží.

Po ošetření peelingem je pokožka okysličenější, nádherně prokrvená, vláčnější a na dotek naprosto hedvábná. Toto ocení každý, kdo si chce udržet nejen hedvábnou pokožku, ale také krásnou postavu bez strií a pomerančové kůže.

Abrazivní částečky peelingového základu pokožku vyhladí a aktivují kolagen v kůži tak, aby prostoupil více k povrchu kůže a tím ji ještě více zpružnil a to na dlouhou dobu.

Masáž se nedoporučuje osobám s kožním a virovém onemocnění, lupenkou, ekzémem, otevřenou ránou.

Účinky masáže :

 • Zmírnění vrásek, akné, celulitidy a šupinaté kůže
 • Hebká a prokrvená kůže
 • Zmírnění strií a pomerančové kůže
 • Zpružení kůže